Parador sklep

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się sprzedażą najwyższych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających potrzebom nowoczesnych, wymagających konsumentów. Nasz sklep internetowy jest na rynku już od dziesięciu lat i każdego dnia zyskuje coraz to lepsze opinie wśród nabywających. Działamy w branży od 20 lat i ciągle się rozwijamy proponując perfekcyjne rozwiązania znane współczesnemu rynkowi.

Panele podłogowe – elegancja, naturalność i minimalizm w jednym

Tworząc sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – chcieliśmy dać naszym kontrahentom to, czego nie znajdą wśród konkurencyjnych firm. Liczne rekomendacje potwierdzają, że ten zamysł został osiągnięty, co dla naszej profesjonalnej kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym rozróżniają się nasze panele?

•             Łatwy montaż – panele znajdujące się w naszej idealnej ogromnej ofercie instalowane są metodą bezklejową, na tak nazwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest specjalnymi, samozatrzaskowymi piórami. Nowatorska podłoga pojawia się błyskawicznie oraz nie niezbędne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Konkurencyjna cena – Parador sklep zaistniał z myślą o każdym kontrahencie, właśnie dlatego panele znajdujące się w naszej ofercie cechują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Interesujący, modny design – nietuzinkowe wzornictwo sprawia, że nasze panele wyglądają niczym prawdziwe, naturalne drzewo! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie posadzek w czystości nie sprawia jakichkolwiek kłopotów!

•             Trwałość i odporność na uszkodzenia – na nasze panele udzielana jest gwarancja producenta, to naturalnie dzięki czemu zyskują Państwo pełne przekonanie, że kolejna podłoga będzie akompaniować Wam w nienagannym stanie przez długi czas!

 

Czeka na Ciebie zespół fachowych ekspedientów!

Nasza firma funkcjonuje w oparciu o jasną i uczciwą politykę. Wśród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, którzy zawsze służą kontrahentom kompetentną poradą i pomocą w doborze słusznego modelu paneli. Nie polecamy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie posiadamy w swojej ofercie. To fundament, na jakim od początku aktywności oparliśmy budowę marki.

 

Propozycja dla najbardziej wymagających

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród naszych kontrahentów są również tacy, dla jakich panele to zdecydowanie za mało! Właśnie dla nich mamy w swoim asortymencie najlepszej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi powłokami lakieru ochronnego. Ich montaż nie różni się od montażu paneli podłogowych. Jednakowo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Posadzka w jeden dzień!

Czasy, w jakich na wymarzoną posadzkę trzeba było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Współcześnie nawet najogromniejszą powierzchnię można wykończyć w maksymalnie parę dni. Wykwalifikowani fachowcy w wielu przypadkach potrzebują tylko paru godzin. To znacznie reorganizuje proces remontu i daje szansę na obszerne oszczędności!

Chcemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z naszym pełnym asortymentem i do zakupów. Jeśli niepokoją Państwa jakiekolwiek pytania bądź też wątpliwości zachęcamy również do kontaktu a entuzjastycznie na wszelkie odpowiemy!

Źródło: parador sklep

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*